ساخت ربات فروشگاهی تلگرام

ساخت ربات تلگرام فروشگاهی به دلیل محبوبیت فروشگاه های اینترنتی و همچنین پیام رسان تلگرام، برای هر وب مستر صاحب یک فروشگاه اینترنتی اهمیت دارد.

ساخت ربات تلگرام فروشگاهی

طراحی فروشگاه اینترنتی امروزه یکی از مهمترین منابع کسب در آمد از اینترنت می باشد و فروشگاه های اینترنتی زیادی در سراسر دنیا طراحی شده است که از این راه کسب در آمد می کنند. هر فروشگاه اینترنتی برای رسیدن به اهداف خود استراتژی دارد در زیر به برخی از مواردی که تاثیر بالایی در فروش اینترنتی دارند اشاره می کنم:

۱-    شبکه های اجتماعی
۲-    بازاریابی محتوایی
۳-    سئو و بهینه سازی وب سایت فروشگاهی
۴-    ایمیل مارکتینگ
۵-    ویدئو مارکتینگ
۶-    و …

دریافت مشاوره رایگان برای ساخت ربات تلگرام

اما به دلیل استفاده وسیع از تلگرام در ایران یکی از بهترین راه ها برای معرفی و فروش محصول طراحی و ساخت ربات تلگرام فروشگاهی است که تمام اطلاعات شما را به راحتی از فروشگاه به تلگرام انتقال داده و در آنجا به نمایش بگذارد . چراکه:

۱- کانال تلگرام دارای بیشترین کاربر در بین سایر شبکه های اجتماعی است . از این رو می توان مشتریان زیادی را جذب کرد .
۲- دسترس پذیری به محصولات برای کاربران از طریق تلگرام راحتر و به صرفه تر می باشد .
۳- سرعت انتقال اطلاعات در تلگرام بسیار بلاست
۴- بازاریابی شما در تلگرام یعنی انتشار کالای شما به تمامی کاربران تلگرام
۵- تلگرام دارای گروه ، کانال و ربات است که از هر شه مورد می توانید به راحتی استفاده کنید
۶- کاربران می توانند از طریق ربات تلگرام بدون مراجعه به فروشگاه اینترنتی خرید را انجام دهند.
۷- کاربران بدون نیاز به عضویت می توانند مراحل اعصاب خوردکنی خرد اینترنتی را کنار بگذارند و به راحتی از تلگرام محصول خود را خرید کنند.
۸- استفاده از تلگرام برای تمام افراد ساده و آسان است .
۹- و …

 

با هم ربات های فروشگاهی برخی از فروشگاه های اینترنتی ایرانی را بررسی کرده و ویژگی های هرکدام را تحلیل می کنیم:

ربات فروشگاهی تلگرام دیجیکالاربات فروشگاه دیجی کالا

این بات امکانات زیادی برای کاربران فراهم می کند.
شما می‌توانید به راحتی کالای مورد نظرتان را در ربات جستجو کنید و از کالاهای شگفت‌انگیز هرروز مطلع شوید. و البته مسابقه و کلی امکانات جالب دیگر. با این بات می‌توانید در مسابقه شرکت کنید، امتیاز جمع کنید و جایزه بگیرید.
این بات جهت سهولت خرید از دیجی‌کالا و سرویس‌دهی و اطلاع‌رسانی بهتر به مشتریان طراحی شده است. همچنین این بات امکان شخصی‌سازی پیشنهادات ویژه به کاربران را فراهم می‌آورد.

شما می‌توانید در قسمت‌های مختلف این بات امتیاز کسب کنید. و با امتیازات خود با استفاده از گزینه “جعبه جایزه”، از تخفیف ویژه ای برخوردار شوید. کاربران ربات با شرکت در مسابقه عکس اتفاقی ? ، تکمیل اطلاعات ? ، دعوت از دوستان ? و شانس امروز ? امتیازات خود را افزایش می دهند. همین‌طور با وارد کردن ایمیل در قسمت تکمیل اطلاعات امتیازهای خرید، به امتیازهای کاربر در این بات افزوده می‌شود. در قسمت کسب امتیاز، می‌توانید دوستان خود را به خرید محصولی از دیجی‌کالا دعوت کرده و پس از خرید آن‌ها امتیاز خرید آنها به امتیازهای شما افزوده خواهد شد.

دریافت مشاوره رایگان برای ساخت ربات تلگرام

ربات فروشگاهی تلگرام بامیلو

ربات فروشگاه بامیلو

ربات فروشگاه بامیلو به صورت یک باشگاه مشتریان به نام “بامیلو کلاب” راه اندازی شده است. بامیلو کلاب محلی است که مشتریان بامیلو می‌توانند با هر مقدار فعالیتی به کسب امتیاز بپردازند و متناسب با امتیازهای ذخیره‌شده‌ی خود که «بامیل» نام دارد از آیتم‌های موجود در بخش “خرج کردن بامیل” خرید کنند که آیتم‌های موجود در این بخش ممکن است در زمان‌های مختلف تغییر کنند.

در این کلاب روش های مختلفی برای کسب “بامیل” وجود دارد. کاربران می توانند با ثبت سفارش خرید از بامیلو، دعوت دوستان، نصب اپلیکیشن، ارسال نظر برای محصولات و … امتیاز کسب کرده و از تخفیفات ویژه ای برخوردار شوید.

 

برای اتصال فروشگاه اینترنتی خود به یک ربات تلگرام و ساخت ربات تلگرام فروشگاهی می توانید با پر کردن فرم پیش فاکتور و ارائه توضیحات خود، از مشاوره رایگان بهره مند شده و در صورت تحویل پروژه به تیجی بات، به سرعت و با کیفیت بالا ربات خود را تحویل گرفته و فروش خود را افزایش دهید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*