عضویت در سایت
نام محصول قیمت محصول تنظیمات

ساخت ربات تلگرام همکاری در فروش، یکی از روش های بسیار مناسب برای کسب و کار اینترنتی می باشد. پیام رسان تلگرام به دلیل داشتن ویژگی به اشتراک گذاری فوق العاده آسان و سریع از طریق فوروارد کردن مطالب، پلتفرم مناسبی برای ایجاد کسب و کار های همکاری در فروش است. این کسب و کار را می توان بدون ایجاد هیچ وب سایتی فقط با استفاده از یک ربات تلگرام ایجاد کرد و به فروش موفق رسانید. حتی برخی ربات های تلگرام فروشگاهی مستقل نیز از یک بخش همکاری در فروش در ربات خود استفاده می کنند.

ربات تلگرام همکاری در فروش

انواع مختلف اجناس فیزیکی یا مجازی را می توان از طریق این ربات ها برای فروش قرار داد که در مورد کالاهای مجازی یا دیجیتال، نتیجه ی کار می تواند فوق العاده باشد. با هم یک ربات ایرانی که در زمنیه ی همکاری در فروش فعالیت می کنند را بررسی کرده و ویژگی های آن را تحلیل می کنیم:

ربات همکاری در فروش فایل

توضیحات ربات

پس از start در ربات توضیحات زیر برای شما ارسال می شود که نحوه کسب درآمد از طریق این ربات را به کاربر آموزش می دهد:

“سیستم همکاری در فروش فایل روز بستری ایمن و قابل اعتمادی را برای درآمد زایی مدیران کانال ها را فراهم می کند????
به اینگونه که مدیران کانال ها با فوروارد کردن محصولات موجود داخل این سیستم به داخل کانال ها خود در سود حاصل از فروش این محصولات سهیم می شوند?
سود حاصل از فروش 100 درصد است که 60 درصد آن به پاس زحمات شما و تلاش برای فروش این محصولات در کانالتان به شما تعلق می گیرد?❤️??
شما از راه زیرمجموعه گیری نیز میتوانید درآمد کسب کنید به طوری که در ازای هر فروش زیر مجموعه تان 10 درصد مبلغ به حساب شما اضافه میشود?
این مبلغ از طرف سیستم به حساب شما اضافه میشود و هیچ گونه مبلغی از فردی که توسط شما معرفی شده کسر نمی شود
توجه داشته باشید که مخاطب اصلی این سیستم مدیران کانال ها هستن??
با این وجود این امکان به همه داده می شود که بتوانن به راحتی در این سیستم فعالیت کنن و روی بازاریابی محصولات در گروه های شخصی و کوچک خود کار کنند
و یا حداقل از طریق معرفی مدیران گروه هایی با جمعیت مطلوب و سپس آموزش و پیگری روند فعالیت آنها به کسب درآمد بپردازند
? شما در منوی اصلی میباشید یکی از گزینه ها را انتخاب کنید”

و منوی برای کاربر ظاهر می شود که می تواند ربات را تاحد یک اپلیکیشن تحت موبایل قوی و کاربردی کند.

ربات همکاری در فروش فایل

در بخش “حساب من” آماری از میزان فروش، درآمد، تعداد زیر مجموعه ها و تراکنش های انجام شده مشاهده می شود. با ورود به بخش “مشاهده محصولات” یک دسته بندی جدید مشاهده می شود که  با کلیک روی هر دسته بندی محصولات موجود در آن دسته بندی را می توان مشاهده کرد. با کیلک روی هر محصول پیامی حاوی عکس محصول، توضیحات و لینک اختصاصی هر کاربر، ارسال می شود که با فوروارد کرد آن پیام در کانال ها، گروه ها و همچنین گفتگو های خصوصی کاربر همکاری در فروش خود را آغاز می کند.

در این ربات همچنین امکان زیرمجموعه گیری و فعالیت به صورت شبکه ای نیز وجود دارد. که این زیرمجموه گیری فقط تا یک مرحله انجام می شود.

دریافت مشاوره رایگان برای ساخت ربات تلگرام

اگر قصد دارید ربات تلگرامی مشابه این ربات، برای فروش کالاهای فیزیکی و یا مجازی خود داشته باشید، برای دریافت مشاوره رایگان برای ساخت ربات تلگرام همکاری در فروش و همچنین آگاهی از شرایط و هزینه ها با استفاده از لینک زیر پیش فاکتور مرتبط با ربات خود را پر کرده و برای ما ارسال کنید.

ثبت پیش فاکتور

این مطلب بدون برچسب می باشد.

تعداد مطالب : 11 تاریخ عضویت :