عضویت در سایت
نام محصول قیمت محصول تنظیمات

ساخت ربات تلگرام مدیریت گروه تلگرام، برای آسان تر کردن مدیریت گروه های تلگرام برای ادمین های گروه ایجاد می شود. استفاده از ربات های مدیریت در گروه های تلگرام برای گروه های با اعضای بالا و سوپر گروه ها ضروری است. کنترل این گروه ها که در هر لحظه ده ها نفر اقدام به ارسال مطلب می نمایند کاری بسیار دشوار است. این کار با استفاده از یک ربات مدیر گروه بسیار ساده می شود. جالب است بدانید که نه تنها با استفاده از یک ربات مدیر می توان گروه منظم تری داشت بلکه می توان با روش های مختلف از آن گروه درآمد زایی کرد.

ساخت ربات تلگرام مدیریت گروه تلگرام

 

بسیاری از اعضای گروه های تلگرام، به دلیل عدم رعایت قوانین صریح گروه باعث ایجاد ناراحتی برای سایر اعضا می شوند. مدیران نیز همواره نگران کنترل محتوای مطالب ارسال شده هستند. ارسال نظرات غیر مرتبط با اهداف گروه، نظرات توهین آمیز، ارسال تبلیغ بدون اجازه مدیر گروه و بسیاری مشکلات دیگر که ناشی از بی توجهی به قوانین است باعث شده تا مدیران برای رهایی از این دست نگرانی ها ترجیح دهند صرفاً به کانال ها روی آورند.

ساخت ربات تلگرام مدیریت گروه با هدف دستیاری مدیر گروه و با هدف کنترل گروه طراحی شده است. این ربات قوی که برای محافظت از گروه تلگرام طراحی می شود می تواند امکانات متنوعی داشته باشد که خاطر مدیران را کاملا آسوده می سازد و برای مواردی چون خوش آمد گویی و خداحافظی، جلوگیری از ارسال تصویر در گروه تلگرام، جلوگیری از لینک تبلیغاتی، جلوگیری از اسپم، جلوگیری از ارسال تبلیغات در گروه های تلگرام، قفل شدن گروه تلگرام در ساعات خاص، جلوگیری از ارسال پیام، اخراج کاربران مزاحم از گروه و درآمد زایی از گروه طراحی شود.

 

مشاوره رایگان در تلگرام: @tlgrm_bt

 

 

امکانات ربات مدیر گروه تیجی بات

 

پکیج برنز پکیج نقره ای پکیج طلایی پکیج اختصاصی
 قیمت 49,000 تومان 79,000 تومان 149,000 تومان تماس بگیرید
زمان تحویل پروژه 2 روز کاری 3 روز کاری 4 روز کاری 7 روز کاری
تعداد گروه متصل به ربات بی نهایت بی نهایت بی نهایت بی نهایت
پیام خوش آمد گویی و خداحافظی        
قفل گروه برای نوع خاصی از پیام        
تعیین لینک های مجاز و استثنا        
فیلتر کلمات نامناسب        
پاسخ آماده اتوماتیک        
ارسال پیام به صورت زمانبندی شده        
خاموشی گروه (دستی یا زمان دار)        
اخراج کاربر خاطی        
محدود کردن کاربر خاطی در ارسال پیام (دائمی یا موقت)        
گزارش کلی از گروه        
گزارش با جزئیات برای هر کاربر        
عضویت اجباری در کانال یا ربات        
عضویت به ازای عضو کردن دوستان        
عضویت به ازای پرداخت هزینه ماهانه        
ارسال پیام تبلیغاتی به اعضای ربات        
ایجاد نظرسنجی        
ویژگی دلخواه شما        

 

 

مشاوره رایگان در تلگرام: @tlgrm_bt

 

 

توضیحات تکمیلی امکانات ربات:

 • قفل گروه برای نوع خاصی از پیام: قفل ارسال تصویر، ویدیو، گیف، لینک، یوزرنیم، هشتگ، شماره تماس، مکان، ویدیو نت و …
 • تعیین لینک های مجاز و استثنا: هنگامی که ویژگی بالا برای قفل لینک را فعال کرده باشید می توانید با استفاده از این ویژگی لینک های مجاز مثل لینک گروه یا لینک سایت خود یا … را به عنوان استثنا انتخاب نمایید که در صورت وجود آن لینک در پیام، پیام پاک نشود.
 • فیلتر کلمات نامناسب: در این بخش کلمات نامناسبی که مایلید فیلتر شوند را مشخص می کنید و همچنین تعیین می کنید که در صورت ارسال پیام حاوی این کلمات، ربات چه عملیاتی انجام دهد. این عملیات به چهار شکل ممکن است: حذف پیام، ارسال اخطار به کاربر، محدود کردن کاربر برای ارسال پیام به صورت دائم یا موقت، اخراج کاربر از گروه
 • پاسخ آماده اتوماتیک: در این بخش می توانید چندین پاسخ آماده از انواع مختلف متنی، ویدیویی، عکس و … آماده کنید که در صورت وجود کلمه خاصی در پیام کاربر، این پاسخ به صورت اتوماتیک برای کاربر ارسال شود. برای مثال تعیین می کنید که اگر کلمه #قوانین در پیام کاربر بود، متن آماده شامل قوانین گروه برای کاربر ارسال شود.
 • ارسال پیام به صورت زمانبندی شده: در این بخش می توانید پیام هایی را آماده کرده و زمان ارسال آنها را تعیین کنید. هم می توانید یک زمان خاص تعیین کرده تا پیام در آن زمان به گروه ارسال شود و هم می توانید پیامی تعیین کنید که به صورت روزانه یا هفتگی به طور مداوم در گروه ارسال شود مثل پیام صبح بخیر و خداحافظی که روزانه تکرار می شوند.
 • خاموشی گروه (دستی یا زمان دار): در این بخش می توانید با ارسال پیامی گروه را خاموش کنید تا کاربران دیگر نتوانند در گروه پیامی ارسال کنند. همچنین می توانید با انتخاب یک زمان بندی هر روز در زمان خاصی گروه را به صورت اتوماتیک خاموش و روشن کنید.
 • گزارش کلی از گروه: این گزارش شامل تعداد پیام های ارسال شده، تعداد عضو شده ها، تعداد ترک کرده ها، تعداد اخراج شده ها، تعداد کلمات فیلتری ارسالی، تعداد لینک های ارسالی و … در هفته اخیر، ماه اخیر و … می باشد.
 • گزارش با جزئیات برای هر کاربر: این گزارش همه ی جزئیات مربوط به یک کاربر شامل تعداد پیام ارسالی، تاریخ عضویت، تاریخ ترک گروه، تاریخ اخراجی، وضعیت مسدود بودن و … نشان می دهد.
 • عضویت اجباری در کانال یا ربات: با استفاده از این ویژگی می توانید برای ارسال پیام در گروه شرط عضویت در کانال یا رباتی خاص را تعیین کنید و فقط در این صورت کاربر می تواند در گروه پیام ارسال کند.
 • عضویت به ازای عضو کردن دوستان: با استفاده از این ویژگی می توانید برای ارسال پیام در گروه شرط عضو کردن چند نفر از دوستان را قرار دهید و کاربران تنها در صورتی بتوانند در گروه پیام ارسال کنند که مثلاً حداقل 5 نفر از دوستانشان را در گروه عضو کرده باشند.
 • عضویت به ازای پرداخت هزینه ماهانه: با استفاده از این ویژگی می توانید ارسال پیام در گروه را مستلزم پرداخت هزینه قرار دهید و به صورت پنل های مختلف به کاربران اجازه ارسال تعداد پیام خاصی در گروه را بدهید.
 • ارسال پیام تبلیغاتی به اعضای ربات : در این بخش می توانید یک پیام تبلیغاتی آماده کرده و برای تمام اعضای ربات خود ارسال کنید. قبل از آن بهتر است شرط عضویت در ربات را فعال کرده باشید.
 • ایجاد نظرسنجی: با استفاده از این بخش می توانید یک نظرسنجی ایجاد کرده و در گروه ارسال کنید.
 • ویژگی دلخواه شما: در صورتی که به ویژگی خاصی برای ربات مدیریت گروه خود نیاز دارید که در این ویژگی ها دیده نشده می توانید از طریق تلگرام با ما در میان بگذارید تا قیمت نهایی به شما ارائه شود.

 

 

مشاوره رایگان در تلگرام: @tlgrm_bt

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

تعداد مطالب : 11 تاریخ عضویت :