عضویت در سایت
نام محصول قیمت محصول تنظیمات

اگر در زمینه ای تخصص دارید و می توانید آن را به دیگران آموزش دهید، ساخت ربات تلگرام آموزشی می تواند زمینه ی مناسبی برای کسب درآمد شما از این طریق باشد. اپلیکیشن تلگرام با داشتن 67 درصد بازدید خود از کشور ایران، مکان مناسبی برای جذب بالای مخاطبین در هر تخصص و زمینه ای می باشد.

ساخت ربات تلگرام آموزشی

به چند طریق می توانید از ساخت ربات تلگرام آموزشی خود کسب درآمد کنید:

1- آموزش رایگان به همراه تبلیغات

در هر موضوعی که تخصص دارید آموزش رایگان تهیه کنید. این آموزش های می توانند متنی، صوتی، تصویری و یا ویدیویی باشند. در صورتی که آموزش های شما نیاز افراد را برآورده کنند به سرعت اشتراک گذاری می شوند و تعداد اعضای ربات شما به سرعت بالا خواهد رفت. پس از اینکه تعداد اعضای شما به مقدار قابل توجهی رسید می توانید کسب و کار های مرتبط با آموزش خود را در رباتتان تبلیغ کنید و به ازای آن از آن کسب و کار مبلغی دریافت کنید.

2- فروش فایل های آموزشی

می توانید از ابتدا آموزش های خود را به صورت فایل هایی برای فروش در ربات قرار دهید. البته در این حالت بهتر است مقداری از محتوای فایل را به رایگان در ربات منتشر کرده تا کاربر خود را درباره کیفیت فایل آموزشی خود مطمئن کنید. ربات شما می تواند به سادگی به درگاه های واسط پرداخت مانند زرین پال، پی پینگ، نکست پی و … متصل شده و به سادگی هزینه ی فایل ها را از کاربر خود دریافت کنید.

دريافت مشاوره رايگان براي ساخت ربات های تلگرام

3- همکاری در فروش

بسیاری از وب مستران با نوشتن محتوا های آموزشی مرتبط با محصولات فروشگاه های دیگر، با تبلیغ محصولات به درآمد می رسند. خیلی از سایت های اینترنتی امکان همکاری در فروش را در سایت خود اضافه کرده و یک لینک اختصاصی برای معرفی محصولات و خدمات خود برای شما ایجاد می کنند. شما می توانید با انتشار محتوای آموزشی حول محور محصول مورد نظر خود و قرار دادن لینک همکاری در فروش اختصاصی خود در ربات به سادگی و بدون نیاز به هیچ وب سایت و فروشگاه اینترنتی، در ربات تلگرام خود از فروش محصولات دیگران کسب درآمد کنید.

4- فروش حق عضویت

شما می توانید به جای ارائه مطالب آموزشی، خدمات آموزشی جذابی ارائه کرده و با فروش حق عضویت های ماهانه کسب درآمد کنید. مثلاً در حوزه آموزش زبان انگلیسی به جای ارائه ی فایل ها یا ویدیو های آموزشی، پلتفرمی ایجاد کنید که ربات به صورت اتوماتیک با کاربر به زبان انگلیسی از ساده تا پیشرفته مکالمه کند و غلط های املایی و نگارشی کاربر را در حین مکالمه اصلاح کند و برای این خدمت، از کاربر حق عضویت ماهانه دریافت کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه ساخت ربات تلگرام آموزشی خود با ما در ارتباط باشید.

دريافت مشاوره رايگان براي ساخت ربات های تلگرام

این مطلب بدون برچسب می باشد.

تعداد مطالب : 11 تاریخ عضویت :