عضویت در سایت
نام محصول قیمت محصول تنظیمات

انجمن ها و تالار های گفتگوی اینترنتی محل مناسبی برای گفتگو و تبادل اطلاعات کاربران اینترنتی با یکدیگر است. به دلیل شباهتی که اینگونه تالار های گفتگو با گروه های تلگرام دارند می توان با استفاده از یک ساخت ربات تلگرام متصل به انجمن، گروه و یا سوپر گروه های تلگرام را به انجمن های اینترنتی متصل کرد.

ساخت ربات تلگرام متصل به انجمن

انجمن ساز های اینترنتی مختلفی وجود دارند که بعضی رایگان و بعضی پولی هستند. انجمن ساز های ویبولتین، MyBB و … . اگر از وب مستران اینترنتی باشید حتما با این انجمن ها آشنایی دارید. بعضی انجمن ها نیز به صورت اختصاصی برنامه نویسی می شوند. برای ساخت ربات تلگرام متصل به انجمن، انجمن ساز های معروف که نام دوتا از آن ها ذکر شد امکان استفاده از وب سرویس خود را به برنامه نویسان می دهد و با سادگی با استفاده از api های موجود می توانید انجمن خود را به گروه تلگرام خود متصل کنید. اما اتصال انجمن هایی که به صورت اختصاصی برنامه نویسی شده اند، بسته به نوع برنامه نویسی آن می تواند آسان یا سخت باشد که اینکار را باید به برنامه نویس خود و یا متخصص برنامه نویسی تلگرام بسپارید.

دريافت مشاوره رايگان براي ساخت ربات های تلگرام

با اتصال گروه تلگرام به انجمن می توان از امکانات گوناگون تلگرام برای انتقال اطلاعات گروه به انجمن ها استفاده کرد.  می توان ربات را به گونه ای ساخت که در این گروه ها وقتی اعضا به شکل خاصی سوالات خود را ارسال کنند تاپیک مرتبط با سوالشان در انجمن با نام کاربری و تصویر پروفایل تلگرامشان ایجاد شود و تمامی reply هایی که اعضا برای آن سوال ارسال می کنند به صورت پاسخ در آن تاپیک ثبت شود. ربات های پیشرفته تر می توانند پیام های ویرایش شده ی گروه را تشخیص داده و آن پیام ها را در انجمن نیز ویرایش کنند.

یکی از نمونه کار های ما، که مربوط به اتصال یک سوپر گروه تلگرام به یک انجمن ویبولتین است را می توانید در لینک زیر مشاهده فرمایید.

ربات تلگرام متصل به انجمن ویبولتین

 

لینک انجمن = https://forums.webamooz.com

لینک گروه = https://t.me/joinchat/AAAAAELH5FNqNJ4ekmHxog

لینک ربات = @WForums_bot

ویژگی های این ربات:

  • استفاده از دستوراتی برای ارسال سوال و ایجاد تاپیک در انجمن های مختلف
  • ویرایش متن تاپیک هایی که در گروه ویرایش شده باشند
  • ثبت نام اتوماتیک اعضای گروه در انجمن هنگامی که سوال و یا پاسخی در گروه ارسال کرده باشند
  • ثبت نام با نام کاربری تلگرام و تصویر پروفایل تلگرام
  • آپدیت تصویر پروفایل انجمن در صورت آپدیت تصویر پروفایل تلگرام
  • ضد لینک و ضد اسپم
  • حذف کلمات نامناسب با اخطار

برای دریافت مشاوره رایگان و سفارش ساخت ربات تلگرام متصل به انجمن با ما در ارتباط باشید.

دريافت مشاوره رايگان براي ساخت ربات های تلگرام

این مطلب بدون برچسب می باشد.

تعداد مطالب : 11 تاریخ عضویت :