عضویت در سایت
نام محصول قیمت محصول تنظیمات

ربات های درج واترمارک، ربات های کاربردی ای هستند که عکس و متن را از شما دریافت کرده و متن یا لوگوی مورد نظر شما را با فونت، رنگ و موقعیت دلخواه روی عکس برای شما ثبت می کنند. در ادامه یک ربات واترمارک معروف را بررسی کرده و ویژگی های مختلف آن را معرفی می کنیم تا برای ایده یابی برای ساخت ربات تلگرام درج واترمارک به عنوان یک کسب و کار را از آن به دست آورید.

ساخت ربات تلگرام واترمارک

ربات WMark یک ربات درج نوشته و لوگو بر روی عکس است که از 15 زبان پشتیبانی می کند. در ویدیوی زیر می توانید نحوه ی کار این ربات را مشاهده کنید.

پس از start ابتدا زبان خود را انتخاب می کنید. پس از آن از شما سوال می شود که می خواهید متن روی عکس قرار دهید یا عکس روی عکس.

1- با انتخاب گزینه “متن” از شما درخواست می شود که متن مورد نظر خود برای درج روی عکس را ارسال کنید. پس از ارسال متن، فونت مورد نظر را از شما درخواست می کند که از لیست نشان داده شده در کیبرد می توانید فونت مناسب را انتخاب کنید. پس از آن باید موقعیت متن روی عکس را انتخاب کنید که 10 جهت مختلف را برای شما نشان می دهد. جهت های نوشته شده به انگلیسی به همان صورتی هستند که روی کیبرد نمایش داده شده اند. یعنی دکمه وسط کیبرد موقعیت وسط را نشان می دهد و دکمه بالا سمت راست موقعیت شمال شرقی را. پس حتی اگر معنی موقعیت ها به زبان انگلیسی را نمی دانید با استفاده از مکان دکمه روی کیبرد می توانید موقعیت دلخواه برای درج متن روی عکس را انتخاب کنید.

پس از انتخاب موقعیت، باید رنگ متن خود را از کیبرد پیش روی خود انتخاب کنید. با انتخاب رنگ، تنظیمات متن پایان یافته و اکنون باید عکس مورد نظر خود را ارسال کنید. بلافاصله پس از ارسال عکس، متن با مشخصات انتخابی شما روی عکس درج شده و برای شما ارسال می شود. می توانید آن را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید.

2- با انتخاب گزینه “عکس”، برخی تنظیمات مشابه حالت قبل و بعضی که مخصوص عکس هستند برای شما نمایش داده می شوند. پس از ارسال عکس باید مقدار وضوح عکس را مشخص کنید. این مقدار بین 0 تا 1 است که هرچه عدد بیشتری انتخاب کنید وضوح عکس بالاتر می رود. در مرحله بعد مانند قبل موقعیت عکس را مشخص کرده و عکس اصلی خود را ارسال می کنید. همانطور که در ویدیو مشاهده کردید، عکس با وضوح پایین تر در موقعیت جنوب شرقی به عنوان لوگو ثبت شده و قابل دانلود و به اشتراک گذاری است.

دريافت مشاوره رايگان براي ساخت ربات های تلگرام

مدل کسب در آمد این ربات به این صورت است که خدمات خود را کاملاً رایگان ارائه کرده و از ارسال تبلیغات برای کاربران کسب درآمد می کند. از روش های دیگری مثل گرفتن حق عضویت، فروش محصولات مرتبط و … نیز می توان جهت کسب درآمد از چنین ربات های کاربردی ای استفاده کرد.

تیجی بات همواره برای ارائه مشاوره رایگان ساخت ربات تلگرام درج واترمارک به شما دوستان عزیز آماده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

تعداد مطالب : 11 تاریخ عضویت :