عضویت در سایت
نام محصول قیمت محصول تنظیمات

ربات های تلگرام خوش آمد گویی و خداحافظ گویی، ربات هایی هستند که ادمین آنها را در گروه ها عضو می کند و برایشان متن خوش آمد گویی و خداحافظ گویی تعیین می کند. پس از آن هر کسی که در ربات عضو شود، ربات برای او متن خوش آمد گویی ارسال می کند و برای هر کسی که از گروه خارج شود متن خداحافظی. در ادامه یک ربات خوش آمد گویی را با هم بررسی می کنیم و برای ساخت ربات تلگرام خوش آمد گویی ایده هایی را در اختیار شما قرار می دهیم.

ساخت ربات تلگرام خوش آمد گویی

ربات خوش آمد گوی Welcome bot

در این ربات همانطور که در فیلم مشاهده می کنید پس از start، باید ربات را در گروه خود عضو کنید. برای اینکار گزینه ی add to group را کلیک کرده و گروه خود را انتخاب می کنید. با ارسال دستور /welcome داخل گروهی که ربات را در آن عضو کرده اید می توانید متن خوش آمد گویی دلخواه خود را ثبت کنید. برای تغییر متن خداحافظی از دستور /goodbye استفاده کنید.

برای شخصی سازی متن خوش آمد گویی و خداحافظی می توانید از متغیر هایی استفاده کنید. مثلاً نام شخص وارد شده به گروه را در متن خود بیاورید و یا اسم گروه خود را. به طور مثال می توانید کد زیر را برای متن خوش آمد گویی در نظر بگیرید:

/welcome سلام $username، به گروه $title خوش آمدید.

با انتخاب این متن، هنگامی که عضو جدیدی وارد گروه می شود، نام کاربر به جای $username و نام گروه به جای $title نوشته شده و متن خوش آمد گویی ارسال می شود.

در انتخاب متن از فرمت های html نیز می توانید استفاده کنید. می توانید متن خود را ضخیم کرده، به صورت ایتالیک بنویسید و یا لینکی در متن خوش آمد گویی خود قرار دهید.

فرمت های html ی که تلگرام از آنها پشتیبانی می کند:

<b>bold</b>, <strong>bold</strong>

<i>italic</i>, <em>italic</em>

<a href=”http://www.example.com/”>inline URL</a>

<a href=”tg://user?id=123456789″>inline mention of a user</a>

<pre>pre-formatted fixed-width code block</pre>

<code>inline fixed-width code</code>

تگ های <b> و <strong> کلمه مابین خود را ضخیم می کنند. تگ های <i> و <em> کلمه ی مابین خود را به سبک ایتالیک نوشته و حروف را به حالت کج می نویسند. تگ a برای نوشتن لینک استفاده می شود که مقدار عبارت جلوی href آدرس url لینک بوده و متن مابین تگ <a>، متنی است که نمایش داده می شود. برای مشاوره ساخت ربات تلگرام خوش آمد گویی با ما در ارتباط باشید.

دريافت مشاوره رايگان براي ساخت ربات های تلگرام

این مطلب بدون برچسب می باشد.

تعداد مطالب : 11 تاریخ عضویت :