عضویت در سایت
نام محصول قیمت محصول تنظیمات

ربات های نظرسنجی، ربات هایی هستند که به صاحبان گروه ها و کانال ها کمک می کنند که در گروه یا کانال خود یک نظرسنجی ایجاد کنند. در اینگونه ربات ها با استفاده از گزینه های مختلف یک فرم نظرسنجی ایجاد می شود و می توان به سادگی آن را به گروه یا کانال مورد نظر فوروارد کرد. در ادامه چند ربات معروف که در زمینه ایجاد نظرسنجی فعالیت می کنند را با هم بررسی می کنیم تا برای ساخت ربات تلگرام نظرسنجی با نمونه های مشابه آن آشنا شوید.

ساخت ربات تلگرام نظرسنجی

دو ربات معروف نظرسنجی را در زیر معرفی می کنیم. در این ربات ها هر شخص با هر اکانت تلگرامی فقط یکبار می تواند نظر خود را ارسال کند. ابتدا ویدیویی قرار داده شده که طرز کار هر کدام را نمایش می دهد سپس توضیحات متنی مرتبط با آن را مشاهده می کنید.

ربات Vote

در ربات votebot برای ساخت هر نظرسنجی باید دستور /start را ارسال کنید. پس از start باید متن سوال نظر سنجی خود را ارسال کنید. پس از آن به تعداد دلخواه یکی یکی گزینه های مورد نظر خود را ارسال کنید. پس از اینکه تمام گزینه های خود را ارسال کردید دستور /done را ارسال می کنید. بلافاصله نظر سنجی شما آماده است.

به دو روش می توانید نظرسنجی خود را در کانال یا گروه خود قرار دهید: 1- با کلیک روی گزینه publish poll و انتخاب کانال یا گروه مورد نظر خود، نظرسنجی را به آنجا ارسال کنید. 2- در گروه یا کانال خود اسم @vote را تایپ کنید. بلافاصله تمام نظرسنجی هایی که در ربات vote ساخته اید نمایش داده می شود. با کلیک روی نظرسنجی مورد نظر آنرا ارسال کنید.

ربات poll

در ربات poll، ساخت نظر سنجی کاملا مشابه ربات vote است. ارسال سوال، ارسال گزینه ها به ترتیب و در آخر ارسال دستور /done. اما روش نظرسنجی آن توسط کاربران متفاوت و مشکل تر است. پس از ارسال دستور done، لینکی برای ارسال نظرسنجی به گروه ها در اختیار شما قرار داده می شود. با کلیک روی لینک و انتخاب گروه مورد نظر، نظرسنجی به گروه ارسال می شود.

برای شرکت در نظرسنجی و انتخاب گزینه مورد نظر، در گروه باید روی پیام نظرسنجی reply کرد. با انتخاب reply کیبردی باز شده و گزینه های نظرسنجی نمایش داده می شود.

برای دریافت مشاوره رایگان برای ساخت ربات تلگرام نظرسنجی و سایر ربات های مورد نظرتان با ما در ارتباط باشید.

دريافت مشاوره رايگان براي ساخت ربات های تلگرام

این مطلب بدون برچسب می باشد.

تعداد مطالب : 11 تاریخ عضویت :