عضویت در سایت
نام محصول قیمت محصول تنظیمات

راهنمای سفارش

  • 21 سپتامبر 2017
  • 124 بازدید

راهنمای سفارش ربات تلگرام

برای ثبت سفارش ربات، ابتدا باید فرم پیش فاکتور پر کرده و ارسال فرمایید. در این فرم اطلاعات شخصی خود را وارد کرده و توضیحات کاملی درباره نوع ربات درخواستی و ویژگی های آن ارائه فرمایید. دقت کنید که ایمیلی را که در این فرم وارد کرده اید معتبر بوده و صحیح وارد شده باشد چرا که ارتباط ما با شما از این طریق است. اطلاعات ارسالی شما بررسی شده و در اسرع وقت شرایط، هزینه تقریبی انجام کار، مدت زمان لازم و … برای شما به ایمیل ارسال می شود.

در صورتی که اطلاعات شما واضح نبوده و یا نقص هایی داشته باشد که به سبب آن نتوان هزینه و زمان مورد نیاز را تخمین زد از طریق ایمیل با شما ارتباط داشته و توضیحات ربات با پرسش و پاسخ هایی تکمیل شده و شرایط اعلام می شود.

پس از انجام توافقات لازم فاکتور بیعانه برای شما صادر می شود. 50 درصد از مبلغ توافقی ابتدای کار از شما اخذ شده که بلافاصله پس از واریز بیعانه، کار طراحی ربات شما آغاز شده و مرحله مرحله کار به اطلاع شما می رسد. پس از اتمام کار و تست ربات از سمت شما، فاکتور نهایی صادر شده و با واریز مبلغ ربات به شما تحویل داده می شود.

پس از ثبت پیش فاکتور، متن قرارداد به همراه تمام بند های مرتبط برای مشتری ارسال شده و در صورت تأیید کار طراحی آغاز خواهد شد.

تعداد مطالب : 24 تاریخ عضویت :